לאזן את רמות הסוכר בדם
באמצעות תזונה מותאמת אישית

As featured in:

הזמן עכשיו

$329

אודות DayTwo

איך אנחנו בונים המלצות תזונה אישיות שמסייעות באיזון רמות הסוכר 

שאלון ודגימה

לאחר הזמנת הערכה, תמלא/י שאלון מקוון קצרצר שיספק לנו עוד מידע על הרגלי התזונה שלך ומצבך הבריאותי באופן כללי.
אנו נשלח לך ערכה לטובת איסוף דגימת צואה. זוהי הדרך המוכחת היחידה לריצוף גנטי מלא של החיידקים במעי.

ריצוף ופרופיל

אנו מרצפים את הדנ"א של החיידקים במעי באמצעות מכשור רפואי מתקדם באחת המעבדות המשוכללות בעולם לתחום המיקרוביום. לאחר הריצוף אנו מכינים פרופיל ייחודי של הרכב החיידקים שלך. מידע זה, בנוסף לכלל המידע שנאסף בשאלונים עובר ניתוח מדוקדק בעזרת אלגוריתם שמפיק פרופיל תזונתי והמלצות תזונה אישיות עבורך.

אפליקציית תזונה מותאמת אישית

לאחר מכן תקבל/י אפליקציה המכילה המלצות תזונה מותאמת אישית שתאפשר לך ללמוד על מאכלים ספציפיים שכדאי לך לצרוך, וממה כדאי לך להימנע, וכל זאת על מנת לשמור על רמה מבוקרת של סוכר בדם.
 
האפליקציה מחוברת למאגר מידע ענק ומתעדכן המכיל יותר ממיליון פריטי מזון ואין-סוף שילובים אפשריים הכוללים גם תפריטים ממסעדות. האפליקציה תאפשר לך גם לראות אילו שילובי מזון מומלץ לך לצרוך בכדי להמשיך לאכול את מה שאת/ה אוהב/ת ולשמור על רמות סוכר מאוזנות בדם.

בסוף התהליך, נתאם לך שיחת הדרכה טלפונית עם אחת מהדיאטניות הקליניות שלנו שתסייע לך ללמוד איך לעבוד עם האפליקציה והמלצות התזונה האישיות ולהתחיל את המסע שלך אל עבר חיים בריאים יותר. לאורך כל התהליך, שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך במטרה לסייע בכל שאלה או צורך במידה ויעלו.
התוצאה: תחזית מדויקת לתגובת הגלוקוז בדם למזון וארוחות מורכבות שתסייע לך לאזן את רמות הסוכר בדם באמצעות התזונה. תוכל/י לאכול את המזון שיעזור לך לשמור על רמות סוכר מאוזנות ולהרגיש הכי בריא/ה שאפשר.

© DayTwo Inc 2017, כל הזכויות שמורות

דיברו עלינו ב:

© DayTwo Inc 2017, כל הזכויות שמורות

הזמן עכשיו

הידעת? מה שבריא לאחרים לא בהכרח בריא לך.
אכילת אורז מלא לדוגמה, יכולה לעזור לאנשים מסוימים לשמור על רמת סוכר מאוזנת בדם בעוד שלך היא יכולה להקפיץ את רמת הסוכר באופן משמעותי.
 
מחקר פורץ דרך של מכון ויצמן בהובלת פרופ׳ סגל ופרופ׳ אלינב הוכיח בצורה מדעית שאנשים מגיבים באופן שונה מאוד למאכלים זהים, כאשר אחד הגורמים המשמעותיים לתגובות הסוכר השונות הוא הרכב החיידקים במעי שייחודי לכל אדם.

 
בעקבות המחקר פיתחה חברת DayTwo שירות מהפכני, הכולל איסוף נתונים אישיים, ניתוחם במעבדה באמצעות כלים מתקדמים ובניית תפריט אישי המגיע אליך באמצעות אפליקציה. השירות יעזור לך לשמור על רמת סוכר מאוזנת באמצעות תזונה מותאמת אישית. תופתע/י לגלות איזה מאכלים מעלים את רמות הסוכר בדם שלך ואיזה עוזרים לשמור על איזון. בסופו של דבר, הכל אישי.

USD

דיברו עלינו ב:

חברת DayTwo הוקמה על ידי מריוס נכט (מייסד ויו״ר חברת צ׳ק פוינט), ליהיא סגל (מנכ״ל), ויובל אופק (יו״ר). המלצות התזונה האישיות של החברה לשמירה על רמות סוכר מאוזנות בדם מבוססות על מחקר פורץ דרך של מכון ויצמן, שהוכיח כי להרכב החיידקים במעי, ששונה מאדם לאדם, השפעה מכרעת בתגובה של הגוף לאכילת פריטי מזון בודדים וארוחות מורכבות.


כפועל יוצא מכך, הוכיחו החוקרים ממכון ויצמן כי ההשפעה שיש למזון מסוים על רמות הסוכר בדם משתנה מאדם לאדם וכדי לשמור על איזון ברמות הסוכר בדם, יש להתאים לכל אדם את המזון המתאים לו באופן אישי. התאמה אישית של התזונה והמלצות הדיאטה של החברה מסייעות לאנשים עם סוכרת וטרום-סוכרת לאזן את רמות הסוכר בדם תוך ניהול אורח חיים בריא יותר.


המוצר של DayTwo קיבל תמיכה על ידי מוסדות מחקר מובילים בעולם המתמקדים בבריאות, דיאטה ותזונה. חברת DayTwo מבצעת מחקר קליני פעיל בשיתוף קליניקת מאיו (mayo clinic), המובילה בבריאות ובמדעי הרפואה בארה״ב וממשיכה לנהל סדרה של מחקרי המשך בשיתוף עם מכון ויצמן.  כמו כן, המחקר פורץ הדרך של פרופ' סגל ופרופ' אלינב זכה לפרסום והדים רבים גם במגזינים מדעיים מקצועיים מובילים לרבות  The Cell, Cell Metabolism, ו-Nature Research.


לאזן את רמות הסוכר בדם
באמצעות תזונה מותאמת אישית

אודות DayTwo

טליה מרקוביץ, 63 , צפון הארץ

אני סובלת מסוכר גבוה בדם כבר הרבה שנים וכל חיי הייתי בדיאטות שונות ומשונות, עולה ויורדת כמו אקורדיון. מאז שהתחלתי לעבוד עם המלצות התזונה המותאמת אישית של DayTwo ולאכול מאוזן עבורי, אני מרגישה טוב יותר, ישנה טוב יותר, לא רעבה ולא מותשת, ובעיות בריאות שהיו לי כבר נעלמו או השתפרו מאוד. העבודה אתכם אפשרה לי להוריד את ה-HbA1c שלי בצורה משמעותית רק באמצעות תזונה, וגם ירדתי על הדרך כבר 14 ק"ג.

הזמן עכשיו

מחיר: 1,350 ש"ח

מחיר: 1,350 ש"ח

מחיר: 1,350 ש"ח

לאורך שנים רמת הסוכר שלי בדם הייתה גבוהה, על גבול הסוכרת. אמא שלי סבלה מסוכרת ובעקבותיה הפכה לעיוורת, כך שידעתי שאני בקבוצת סיכון גבוהה. כאשר קראתי על השיטה של Day Two ידעתי שאני חייבת לבדוק אותה ולשמחתי עשיתי את זה – השינוי הורגש מיד! הפסקתי להרגיש רעבה כל הזמן למרות שאכלתי פחות וגם הרגשתי הרבה פחות צורך במאכלים שמעלים לי את רמות הסוכר בדם. בנוסף ירדתי במשקל בלי לכוון לשם בכלל והתחלתי להרגיש טוב יותר באופן כללי – הרבה יותר אנרגטית ממה שהרגשתי בעבר.

קאת'י אוקונול , 61, פנסילבניה

ליצירת קשר ניתן לפנות אלינו בטלפון 03-9786858

החזרים לבעלי ביטוחים פרטייםהטבות ייחודיות למבוטחי כללית