לאזן את רמות הסוכר בדם
באמצעות תזונה מותאמת אישית

As featured in:

הזמן עכשיו

$329

אודות DayTwo

איך אנחנו בונים המלצות תזונה אישיות שמסייעות באיזון רמות הסוכר 

שאלון ודגימה

לאחר הזמנת הערכה, תמלא/י שאלון מקוון קצרצר שיספק לנו עוד מידע על הרגלי התזונה שלך ומצבך הבריאותי באופן כללי.
אנו נשלח לך ערכה לטובת איסוף דגימת צואה. זוהי הדרך המוכחת היחידה לריצוף גנטי מלא של החיידקים במעי.

ריצוף ופרופיל

אנו מרצפים את הדנ"א של החיידקים במעי באמצעות מכשור רפואי מתקדם באחת המעבדות המשוכללות בעולם לתחום המיקרוביום. לאחר הריצוף אנו מכינים פרופיל ייחודי של הרכב החיידקים שלך. מידע זה, בנוסף לכלל המידע שנאסף בשאלונים עובר ניתוח מדוקדק בעזרת אלגוריתם שמפיק פרופיל תזונתי והמלצות תזונה אישיות עבורך.

אפליקציית תזונה מותאמת אישית

לאחר מכן תקבל/י אפליקציה המכילה המלצות תזונה מותאמת אישית שתאפשר לך ללמוד על מאכלים ספציפיים שכדאי לך לצרוך, וממה כדאי לך להימנע, וכל זאת על מנת לשמור על רמה מבוקרת של סוכר בדם.
 
האפליקציה מחוברת למאגר מידע ענק ומתעדכן המכיל יותר ממיליון פריטי מזון ואין-סוף שילובים אפשריים הכוללים גם תפריטים ממסעדות. האפליקציה תאפשר לך גם לראות אילו שילובי מזון מומלץ לך לצרוך בכדי להמשיך לאכול את מה שאת/ה אוהב/ת ולשמור על רמות סוכר מאוזנות בדם.

בסוף התהליך, נתאם לך שיחת הדרכה עם אחת מהדיאטניות הקליניות שלנו שתסייע לך ללמוד איך לעבוד עם האפליקציה והמלצות התזונה האישיות ולהתחיל את המסע שלך אל עבר חיים בריאים יותר. לאורך כל התהליך, שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך במטרה לסייע בכל שאלה או צורך במידה ויעלו.
התוצאה: תחזית מדויקת לתגובת הגלוקוז בדם למזון וארוחות מורכבות שתסייע לך לאזן את רמות הסוכר בדם באמצעות התזונה. תוכל/י לאכול את המזון שיעזור לך לשמור על רמות סוכר מאוזנות ולהרגיש הכי בריא/ה שאפשר.

© DayTwo Inc 2017, כל הזכויות שמורות

דיברו עלינו ב:

© DayTwo Inc 2017, כל הזכויות שמורות

הזמן עכשיו

האם מה שבריא לאחרים בהכרח בריא לך? בקצרה, לא ממש.
בשנתיים האחרונות מתרחשת היסטוריה של ממש בתחום התזונה והבריאות: יותר ויותר מחקרים קושרים בין טריליוני חיידקים ששוכנים בתוך הגוף שלנו לבין הבריאות שלנו, רמות האנרגיה, מצב הערנות, מצב הרוח, רמות הסוכר בדם ותחושות הרעב והשובע. כמו כן, ישנן אינדיקציות לכך שהחיידקים קשורים גם לשלל המחלות של העולם המערבי (מחלות לב וכלי דם, מחלות מטבוליות, כבד שומני, ועוד ועוד).

מחקר פורץ דרך של מכון ויצמן בהובלת פרופ׳ סגל ופרופ׳ אלינב הוכיח בצורה מדעית שאנשים מגיבים באופן שונה מאוד למאכלים זהים, כאשר אחד הגורמים המשמעותיים לשוני בתגובות הסוכר הוא הרכב החיידקים במעי שייחודי לכל אדם.
בעקבות המחקר פיתחה חברת DayTwo מוצר מהפכני, הכולל איסוף נתונים אישיים, ניתוחם במעבדה באמצעות כלים מתקדמים ובניית תפריט אישי המגיע אליך באמצעות אפליקציה שתעזור לך לשמור על רמת סוכר מאוזנת באמצעות תזונה מותאמת אישית. תופתע/י לגלות איזה מאכלים מעלים את רמות הסוכר בדם שלך ואיזה עוזרים לשמור על איזון. בסופו של דבר, הכל אישי.

USD

דיברו עלינו ב:

חברת DayTwo הוקמה על ידי מריוס נכט (מייסד ויו״ר חברת צ׳ק פוינט), ליהיא סגל (מנכ״ל), ויובל אופק (יו״ר). המלצות התזונה האישיות של החברה לאיזון רמות הסוכר בדם, מבוססות על מחקר פורץ דרך של מכון ויצמן, שהוכיח כי להרכב החיידקים במעי, ששונה מאדם לאדם, השפעה מכרעת בתגובה של הגוף לאכילת פריטי מזון בודדים וארוחות מורכבות.

כפועל יוצא מכך, הוכיחו החוקרים ממכון ויצמן כי ההשפעה שיש למזון מסוים על רמות הסוכר בדם משתנה מאדם לאדם וכדי לשמור על איזון ברמות הסוכר בדם, יש להתאים לכל אדם את המזון המתאים לו באופן אישי. התאמה אישית של התזונה והמלצות הדיאטה של החברה מסייעות לאנשים עם סוכרת וטרום-סוכרת, , ספורטאים ואנשים בריאים - לאזן את רמות הסוכר בדם תוך ניהול אורח חיים בריא יותר.

המוצר של DayTwo קיבל תמיכה על ידי מוסדות מחקר מובילים בעולם המתמקדים בבריאות, דיאטה ותזונה. חברת DayTwo מבצעת מחקר קליני פעיל בשיתוף קליניקת מאיו (mayo clinic), המובילה בבריאות ובמדעי הרפואה בארה״ב וממשיכה לנהל סדרה של מחקרי המשך בשיתוף עם מכון ויצמן. כמו כן, המחקר פורץ הדרך של פרופ' סגל ופרופ' אלינב זכה לפרסום והדים רבים ופורסם גם במגזינים מדעיים מקצועיים מובילים לרבות  The Cell ,Cell Metabolism, ו-Nature Research. לאחרונה נחשף גם שהחברה עובדת עם הסגל האולימפי הישראלי שמתכונן לאולימפיאדה וכן 
עם שחקן ה-NBA וקפטן נבחרת ישראל בכדורסל, עומרי כספי, שחשף את ההשפעה המדהימה של הדיאטה של DayTwo על ההתנהלות היומיומית שלו כספורטאי מקצועי.

לאזן את רמות הסוכר בדם
באמצעות תזונה מותאמת אישית

אודות DayTwo

טליה מרקוביץ, 63 , צפון הארץ

אני סובלת מסוכר גבוה בדם כבר הרבה שנים וכל חיי הייתי בדיאטות שונות ומשונות, עולה ויורדת כמו אקורדיון. מאז שהתחלתי לעבוד עם המלצות התזונה המותאמת אישית של DayTwo ולאכול מאוזן עבורי, אני מרגישה טוב יותר, ישנה טוב יותר, לא רעבה ולא מותשת, ובעיות בריאות שהיו לי כבר נעלמו או השתפרו מאוד. העבודה אתכם אפשרה לי להוריד את ה-HbA1c שלי בצורה משמעותית רק באמצעות תזונה, וגם ירדתי על הדרך כבר 14 ק"ג.

הזמן עכשיו

מחיר: 1,350 ש"ח

מחיר: 1,350 ש"ח

מחיר: 1,350 ש"ח

לאורך שנים רמת הסוכר שלי בדם הייתה גבוהה, על גבול הסוכרת. אמא שלי סבלה מסוכרת ובעקבותיה הפכה לעיוורת, כך שידעתי שאני בקבוצת סיכון גבוהה. כאשר קראתי על השיטה של Day Two ידעתי שאני חייבת לבדוק אותה ולשמחתי עשיתי את זה – השינוי הורגש מיד! הפסקתי להרגיש רעבה כל הזמן למרות שאכלתי פחות וגם הרגשתי הרבה פחות צורך במאכלים שמעלים לי את רמות הסוכר בדם. בנוסף ירדתי במשקל בלי לכוון לשם בכלל והתחלתי להרגיש טוב יותר באופן כללי – הרבה יותר אנרגטית ממה שהרגשתי בעבר.

קאת'י אוקונול , 61, פנסילבניה